На Тернопільщині шахраї почали наживатися на пораненених мітингувальниках

- Прошу допомоги, бо більше не можу на це дивитись, - звернулась жителька села Комарівка Бережанського району Оксана Сидор. – Нашого односельчанина поранили на Майдані ще 22 січня. Якось він добрався додому, але через страх за своїх дітей, яких, до речі, четверо, боїться звертатись за допомогою.

 Жінці на вигляд близько 30 років. Вона каже, що не доводиться родичкою згадуваному чоловіку, але спостерігати за стражданням людини не вистачає сили. 

- На Майдан він поїхав ще, здається, 4 січня, - каже вона. – На Різдво його вже точно не було. Ще наймолодша донечка, пригадую, саночки возила по болоті. Я її питаю, чого ти саменька? А вона каже, скоро сніг випаде і тато повернеться, то буде катати.

Степана Ярему, за словами жінки, поранили ногу 22 січня. За допомогою він до медиків не звертався. Як він добрався додому, пані Сидор не знає.

- В нього почалась гангрена на цій пораненій нозі, - каже вона. – Скоріш за все її будуть ампутувати. Ми там у селі зібрали трохи грошей, але їх не вистачить.

Односельчанин, за словами пані Оксани, боявся розголосу, переживав, аби нічого йому у селі не зробили.

 - Я не знаю, що робити, - каже вона. – Той чоловік навіть злиться, не хоче, щоб для нього грошей просили. Я просила дати фото, бо ж його мають знати на Майдані, він не хоче. Жінка погодилась на допомогу, - то ж четверо дітей.

 Єдина картка, яка у них є, за словами жінка, то кредитка. Номер рахунку 5211537310658658 – Ярема Ганна Іванівна

Загалом, це була б зворушливе прохання про допомогу, якби не одне "але". Ми зателефонували у сільську раду, адже там повинні знати про біду односельчанина. Село Комарівка Бережанського району - невеличке, підпорядковане Шибалинській сільраді. Як повідомили у сільраді – у Комарівці ані Степана Яреми, ані Оксани Сидор нема.

Та більше, Ганна Ярема з Комарівки, як виявилось, проживає насправді у селі Мечищів Бережанського району. Однак працівники і цієї сільради нічого не чули про травмованого з майдану, а чоловік, про якого згадувала жінка, має понад 70 років.

 - Проживають у нас у селі Надорожнів, що належить до цієї сільради, Ярема Ганна та Ярема Степан. Чоловік з 1937 року. У них троє дорослих дітей – донька 86-87 року народження, та два сини. В доньки дітей нема. В синів – аж четверо теж.

 Від 20хвилин:

Ми усі однозначно повинні реагувати на повідомлення про допомогу і допомагати. Одначе – не втрачайте пильність, адже вашою довірою хочуть скористатись і шахраї

Тернопільщина шахраї мітингувальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі