• Головна
  • Корвет «Тернопіль» повністю відрізали від суші і залишили без доступу до продуктів
13:40, 5 березня 2014 р.

Корвет «Тернопіль» повністю відрізали від суші і залишили без доступу до продуктів

Озброєні люди повністю відрізали від суші Корвет "Тернопіль".

“Ми ведемо постійне спілкування з командиром корвету "Тернопіль". Буквально кілька хвилин тому я мав з ним розмову про те, що ситуація помінялася категорично в гіршу сторону. Тому що, якщо раніше вони ще мали доступ до суші, звідки їм поставляли їжу та речі , то сьогодні два підступи до причалу перекриті невідомими людьми у військовій формі, які повністю озброєні снайперськими гвинтівками, кулеметами, автоматичною зброєю, тобто їх повністю відрізали зараз від суші.  В них немає цього доступу. Тому є прохання від командира, від екіпажу поширити інформацію у засобах масової інформації. Для того, щоб не дати спровокувати будь-які дії, або збройні напади чи провокації. На борту є 85 моряків, очолює корвет Максим Олександрович Ємельяненко”, – зазначив Сергій Надал.

За словами Сергія Надала, є картковий рахунок одного з членів сімей корвету. До збору коштів долучаються підприємці. Свій внесок може зробити кожен тернополянин.

“Ми дякуємо представникам Майдану, які долучилися своїми ресурсами. Частину коштів, які були забрані на Майдані, вони готові передати на потребу корвету, щоб закупити усе необхідне для них” – додав Сергій Надал.  

 

#Корвет «Тернопіль» #відрізали від суші #озброєні люди

Коментарі

Оголошення
live comments feed...