• Головна
  • У Тернополі у високопосадовців-«варягів» пропонують забрати квартири
17:15, 14 березня 2014 р.

У Тернополі у високопосадовців-«варягів» пропонують забрати квартири

З ініціативою вилучити квартири в очільників структурних органів владної вертикалі та силових структур виступає в Тернополі «Правий сектор».

«Ми стави темо питання щодо націоналізації квартир, які отримували начальники, які приїжджали в Тернопіль на роботу. Їх в нашому місті нічого не тримає, після звільнення  вони поїдуть собі додому, а отримані квартири продадуть. Але це неправильно. Ці квартири мають буди повернуті громаді і надані багатодітним сім’ям, воїнам-афганцям, малозабезпеченим згідно черги», – каже керівник штабу силового блоку місцевого «Правого сектору» Євген Філь.

Він також висловив переконання, що потрібно докорінно змінювати систему із наданням житла заїжджим посадовцям.

«Не може бути такого, що тільки приїхав «варяг», і зразу йому надається квартира. Має бути відомче житло. Звільнили посадовця, в дане житло поселили іншого. А так кожному начальнику постійно видається квартира», – наголосив Євген Філь.

Як відомо, за правління Януковича в Тернопільську область керувати податковою, прокуратурою, міліцією, судом призначали підконтрольних владі «варягів» з інших областей, головно зі Сходу.

#квартири #"Правий сектор"

Коментарі

Оголошення
live comments feed...