• Головна
  • «Мажор», який припаркувався на Театральному майдані, попався «даішникам»
17:00, 19 березня 2014 р.

«Мажор», який припаркувався на Театральному майдані, попався «даішникам»

Номери сірого автомобіля БМВ, який сьогодні хтось припаркував неподалік театру, фіксували сьогодні в обідню пору працівники ДАІ.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що усі перешкоди, які перекривали в’їзд на майдан, відсунуті, а тому водії дозволяють собі заїжджати на «театралку».

На жаль, комунальники на даний матеріал не відреагували, бетонні перешкоди та вазони з кам’яної крихти так і не повернуті на місце. Натомість відреагували працівники ДАІ, яких викликали обурені перехожі.

Нагадаємо, нещодавно представники УНСО викликали інспекторів Державтоінспекції під стіни мерії, щоб ті оштрафували водіїв, які припаркувалися з порушенням Правил дорожнього руху, зокрема впритул до пішохідного переходу, чим обмежувався огляд дороги як водіям, так і пішоходам.

Молоді люди були переконані, що так припаркувалися депутати, які прибули на сесію міської ради, при цьому наголошували, що депутати теж мають нести відповідальність, як і пересічні громадяни.

Почувши від інспектора, що працівники ДАІ не можуть скласти протокол, оскільки не бачать водіїв, щодо яких би можна було такі протоколи скласти, представники УНА-УНСО пригрозили, що самі покарають порушників, підпаливши їх авто.

Після цього інспектори ДАІ зобов’язалися зняти на відео номери автомобілів порушників і згодом прийняти рішення, як далі діяти з даною інформацією.

В результаті інспектори склали один протокол щодо депутата Івана Сороколіта, який сам вийшов до «даішників і визнав факт порушення. Інспектори ДАІ винесли щодо нього склади адмінпротокол і тут же винесли постанову про накладання на нього штрафу у 255 грн.

Водночас проблему паркування впритул до пішохідного переходу навпроти мерії або безпосередньо на ньому так і не вирішено. Уже наступного дня на тому ж місці, де стояло авто депутата, стояли інші автомобілі.

Представник УНА-УНСО Олексій Станько запевнив, що їхня акція біля мерії не була одноразовою і що хлопці продовжаться чергування на цій ділянці, будуть викликати працівників ДАІ, щоб відучити водіїв паркуватися з порушенням правил. Чи не є ця заява голослівною тернополяни зможуть побачити уже невдовзі.

Водночас для Тернополя все гострішим стає питання будівництва багаторівневої парковки в центрі міста. Адже автомобілів у жителів міста істотно більшає, тоді як територія для паркування – не безрозмірна.

«Мажор», який припаркувався на Театральному майдані, попався «даішникам», фото-1
#ДАІ #парковка #Театральний майдан

Коментарі

Оголошення
live comments feed...