• Головна
  • Рідним загиблого тернопільського майданівця небайдужі люди передали вже 170 тисяч гривень
18:00, 21 березня 2014 р.

Рідним загиблого тернопільського майданівця небайдужі люди передали вже 170 тисяч гривень

170 тисяч гривень отримали рідні загиблого на Майдані Назара Войтовича від небайдужих людей. Зібрані кошти, як і повідомлялося раніше, підуть на спорудження пам’ятника 17-річному жителю Збаражчини.

Батько Назара, пан Юрій, каже, що кошти приходили на рахунок в банку не лише від мешканців нашого краю, але й з-за кордону. Крім матеріальної підтримки, родині юнака слали листи зі всіх куточків України із словами підтримки, які підбадьорювали сім’ю загиблого. Хто саме винен у смерті єдиного сина своїх батьків, родина досі не знає – розповідають лише, що  це питання – на контролі головного Штабу Майдану, пише газета Свобода. 

Нагадаємо, що 17-річний Назар Войтович, уродженець села Травневе на Збаражчині, трагічно загинув під час кровопролитного протистояння в столиці України 19 лютого. Хлопця було поранено в голову, медики врятувати життя юнака не змогли. Того нещасного дня, Назар лише приїхав до Києва відстоювати разом із тисячами українців вільну і незалежну нову державу…та снайперська куля наздогнала молодого патріота надто швидко, залишивши близьким та рідним лише світлу пам’ять.

#загиблий тернопільського майданівець #170 тисяч гривень

Коментарі

Оголошення
live comments feed...