• Головна
  • У Тернополі викрили перевізника, який не пройшов конкурс, але возив пасажирів
12:30, 25 березня 2014 р.

У Тернополі викрили перевізника, який не пройшов конкурс, але возив пасажирів

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету припинило антиконкурентні дії з боку виконкому Тернопільської міської ради.

Як встановило Відділення, виконком міської ради надав право окремому суб’єкту господарювання здійснювати діяльність на ринку перевезення пасажирів автомобільним транспортом в Тернополі без проведення конкурсу. Відповідач зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

Окрім того, обласне територіальне відділення Комітету встановило, що виконком міської ради рішенням №1030 від 18.02.2010 вніс зміни до Правил приймання стічних вод у міську каналізаційну мережу Тернополя, згідно яких надав право КП «Тернопільводоканал» накладати штрафні санкції за неподання або несвоєчасне подання інформації щодо якісного складу стічної води.

Такі дії виконкому міської ради кваліфіковано як порушення законодавства про захист економічної конкуренції в частині створення міською радою умов для вчинення порушень «Тернопільводоканалом». 

Відповідача зобов’язано привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

#перевізник #виконком #АМК

Коментарі

Оголошення
live comments feed...