Сергій Надал звертається до правоохоронців через вандалізм щодо пам’ятника Бандері

На сайті Тернопільської міської ради розмістили офіційне звернення міського голови Тернополя Сергія Надала до правоохоронних органів.

“Доводимо до вашого відома, що у Тернополі в парку ім. Т.Г. Шевченка у ніч з 6 на 7 травня напередодні Днів жалоби за усіма загиблими у Другій світовій війні розпочалися провокативні дії.

Невідомими особами вчинено зухвалі неправомірні дії, обливши зеленкою пам’ятник Герою України Степану Бандері. Невідомі особи, вчинивши акт вандалізму та зневаживши почуття жителів міста, ймовірно, таким чином розпочали провокації у місті напередодні 9 травня.

У такий важкий для країни час, коли на Сході України проходить антитерористична операція, невідомі особи намагаються у західних областях, зокрема у Тернополі, влаштувати провокації, щоб викликати суспільний резонанс.

Враховуючи викладене вище та суспільний резонанс справи, просимо Вас негайно вжити передбачених законом заходи реагування щодо даного інциденту, встановити осіб, які вчинили зухвалі протизаконні дії та унеможливити виникнення у Тернополі подальших провокацій з пам’ятками монументального мистецтва та історичних об’єктів міста, а також забезпечити правопорядок та безпеку тернополян”, – йдеться у зверненні міського голови Тернополя. 

Сергій Надал правоохоронці вандалізм пам’ятник Бандері
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі