ПриватБанк відновив роботу відділень у Донецьку

7 травня ПриватБанк відновив обслуговування клієнтів у всіх своїх відділеннях Донецька та ряду міст області, що не постраждали від вандалізму.

Як повідомив керівник Донецького регіонального управління ПриватБанку Юрій Акуленко, також у місті відновлено й штатну роботу банкоматної мережі – клієнтів обслуговують усі банкомати, що вціліли від атак паліїв і вандалів. За словами Юрія Акуленка, банк відновлює обслуговування клієнтів у всіх районах Донецька, а також Маріуполі та Краматорську, де криміногенна ситуація дозволяє забезпечити елементарну безпеку клієнтів і співробітників банку.

«Сьогодні для нас головне завдання – забезпечити нормальне безпечне обслуговування клієнтів. Така чітка позиція банку знаходить активну підтримку як у влади регіону, так і різноманітних громадських організацій, – зазначив керівник Донецького регіонального управління ПриватБанку. – Забезпечення безпеки роботи банку – це своєчасне отримання зарплат, пенсій і соціальних допомог, нормальне життя мільйонів людей області».

За даними служби безпеки банку, тільки за останні 4 дні в Донецькій області спалено та зруйновано 19 банкоматів, зазнали нападу та вандалізму 14 відділень, викрадено 12 броньованих інкасаторських автомобілів. Через сплеск насилля 5 травня банк був змушений тимчасово призупинити обслуговування клієнтів у відділеннях і банкоматах регіону.

«ПриватБанк звертається до всіх жителів регіону із закликом припинити насилля та сісти за стіл переговорів, – підкреслив Юрій Акуленко. – Від дестабілізації ситуації, у першу чергу, страждають найбільш незахищені люди. Стабільна робота банку буде можлива тільки в тих містах регіону, де відсутній ризик для життя клієнтів і співробітників».

ПриватБанк відновив роботу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі