Молодь продовжує реалізацію проекту «Тернопіль – студентська столиця»

20 травня у Тернопільській міській раді представники органів студентського самоврядування та громадських організацій міста обговорили перспективи розвитку проекту «Тернопіль – студентська столиця».

Проект заснований міським головою Сергієм Надалом та телеведучим Сергієм Притулою і покликаний позиціонувати Тернопіль, як найбільш комфортне місто здобуття вищої освіти для українських та іноземних студентів. В рамках проекту представники Тернопільської міської ради, керівництва навчальних закладів, студентського самоврядування та громадських організацій регулярно збираються та обговорюють реалізацію спільних проектів. До останніх можна віднести «StudFest», «Я –волонтер», «Студентська доба», «Ярмарка університетів» та ін.

У зв’язку з революційними подіями реалізацію проекту «Тернопіль – студентська столиця» було призупинено.

Під час зустрічі учасники обговорили проекти, які варто реалізувати протягом 2014 року та запланувати проведення у 2015 році.

«Міський голова Сергій Надал запропонував зібратись сьогодні молоді без керівництва навчальних закладів та міської ради. Нам важливо почути потреби молоді та студентства, дізнатись що саме хочете ви, і як міська влада може допомогти в реалізації цих ініціатив», – зазначив начальник патронатного відділу Максим Черкашин.

Учасники домовились, що до 6-го червня відбудуться зібрання студентських рад та громадських організацій на яких обговорять конкретні пропозиції ініціатив, які варто реалізувати в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця». Після чого відбудеться розширена нарада за участю міського голови, керівництва навчальних закладів, громадських організацій та органів студентського самоврядування.

Тернопіль реалізація проекту студентська столиця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі