У Тернополі дитсадок, де навчаються 300 дітей, не ремонтували понад півстоліття

На ремонт одного з дитсадочків Тернополя виділили 220 тисяч гривень.

Цього року на ремонт шкіл та дитячих садочків Тернопільська міська рада виділила 3 млн. 638 тис. грн. Деякі заклади не ремонтували з часів будівництва. Для прикладу дитячий садок №10 (вул. М. Паращука, 1), який був побудований у 1961 р. Садок складається з 2-х корпусів, в яких навчаються 300 дітей. Обидва корпуси потребують проведення ремонтних робіт. Особливо плачевна ситуація з дахами.

«Для того щоб ремонтні роботи проводились в першу чергу на тих об’єктах, які справді потребують термінового відновлення, ми збираємо інформацію від керівників навчальних закладів, після чого комісійно обстежуємо школи та садки. Таким чином враховуємо потреби кожного навчального закладу», - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Так, за результатами обстежень, цього року на ремонт дитячого садка №10 було виділено 220 тис. грн. За словами завідувача дошкільного навчального закладу, всі ремонти заплановано провести у липні цього року. Якщо казначейство не підведе, то діти з серпня навчатимуться в оновленому дитячому садку.

Тернопіль дитсадок ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі