У Тернополі тривають роботи з капітального ремонту тротуарів (фото)

Незважаючи на погодні умови та перебої з фінансуванням – місто продовжує оновлюватись. Тривають роботи з капітального ремонту тротуарів. Хід ремонтних робіт на вул. Злуки оглянув міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Зараз триває капітальний ремонт, заміна покриття тротуарів фігурними елементами мощення на вул. Злуки. Тут використовують матеріали місцевого виробника. Також тротуари ремонтують на вул. Карпенка, де згодом розпочнеться капітальний ремонт дороги», - заважив Сергій Надал.

Цього року капітально відремонтують тротуари на вулицях Патріарха Мстислава, Лесі Українки, а також на бульварі Тараса Шевченка, перша черга.

«Також цьогоріч капітальний ремонт передбачений на вул. Руська, від шляхопроводу, тобто, від моста біля технічного університету і до універмагу. Наступне – це капітальний ремонт вулиці Збаразької, оскільки там буде проводитися капітальний ремонт дороги, значить, цілком логічно, потрібно зробити капітальний ремонт і тротуару», - підсумував міський голова.

До слова, у Тернополі прийнята програма «Ремонт тротуарів», яка розрахована на 4 роки.

У Тернополі тривають роботи з капітального ремонту тротуарів (фото), фото-1 У Тернополі тривають роботи з капітального ремонту тротуарів (фото), фото-2 У Тернополі тривають роботи з капітального ремонту тротуарів (фото), фото-3
Тернопіль ремонт тротуарів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі