На Тернопільщині наркотичний бізнес пенсіонерки та чоловіка накрили транспортні правоохоронці

Наркотичний бізнес пенсіонерки та чоловіка накрили транспортні правоохоронці. В ході проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці у Тернопільській області викрили двох осіб, в яких вилучили наркотичну речовину – макову соломку вагою 5 кг. Вартість вилучено становила 28 тисяч гривень.

Попередньо правоохоронці здійснили дві оперативні закупівлі макової соломки на території залізничної станції Тернопіль. В подальшому було проведено обшук помешкання 73-річної пенсіонерки, де й була виявлена наркотична речовина. В ході проведення перевірки з’ясувалось, що компаньйон ніде не працює і раніше притягувався кримінальної відповідальності.

Як повідомив начальник Управління МВС України на Львівській залізниці полковник міліції Володимир Дитюк, 42-річний житель Тернополя налагодив канал збуту із 73-річною пенсіонеркою, яка постачала йому наркотичне зілля. Виручені гроші ділили пополам.

Згідно ст. 208 КПК України чоловіка поміщено в ІТТ Теребовлянського РВ УМВСУ в Тернопільській області. Двом особам оголошено підозру.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст.307 «Незаконний збут наркотичних засобів» КК України.

Тернопільщина наркотичний бізнес макова соломка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі