Тернопільську міську раду знову пікетували мешканці гуртожитків (фото)

Мешканці гуртожитків прийшли до міської ради 6 червня. Тож біля міської ради відбувся мітинг.

“Я запропонував тернополянам прийти на пікет міської ради не зважаючи на те, що сесія сьогодні була відмінена. Я дуже радий, що тернополяни прислухались до цієї поради і ми разом зробити один невеличкий крок до перемоги. Влада буде чути громаду, інакше ніяк!”, – зауважив Андрій Любецький.

Мешканці задоволені тим, що вони прийшли і продемонстрували свою позицію. Втім, вони не задоволені тим, що сесія була відмінена, а отже їх питання сьогодні не вирішиться. Тернополяни мають бажання вирішити питання з власністю гуртожитків, в яких вони проживають.

Після подій 25 квітня громада продемонструвала свій спротив чим змусила владу чути тернополян, а не обзивати їх сепаратистами.

До тернополян вийшов міський голова, який пообіцяв створити комісію з даного питання і скликати круглий стіл у міській раді. Проінформував Андрій Любецький.

Тернопільську міську раду знову пікетували мешканці гуртожитків (фото), фото-1 Тернопільську міську раду знову пікетували мешканці гуртожитків (фото), фото-2 Тернопільську міську раду знову пікетували мешканці гуртожитків (фото), фото-3
Тернопільська липа
Тернопіль пікет гуртожитки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі