Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж)

Учора у Тернополі під час фестивалю «Галицька дефіляда» приготували найдовший шашлик довжиною понад 200 м, встановивши таким чином новий світовий рекорд.

Подивитися на дійство прийшло чимало тернополян. На спеці їм довелося і самим трохи «попектися», оскільки початок дійства затягнувся.

Коли ж шашлик уже готувався, декому бракувало витримки. Один юнак вирвав з м’ясо з шампура прямо на очах в організаторів і почав його жадно їсти.

Врешті після фіксації рекорду отримати свій шматок рекордного шашлику могли всі бажаючі.

Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-1 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-2 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-3 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-4 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-5 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-6 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-7 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-8 Як у Тернополі готували рекордний шашлик (фоторепортаж), фото-9
рекорд шашлик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі