Газ дорожчає: фахівці радять тернополянам економити споживання

Для окремих категорій населення вартість газу зросла  на 60%. За словами фахівців, вартість природного газу залежить від східного партнера – Росії. На даному етапі тривають надзвичайно складні переговори між Україною і Росією.

– Ситуація із тарифом на газ ще й ускладнюється тому, що попереднім урядом штучно стримувався ріст цін на газ для населення. Попередня підняття вартості  для споживачів відбулося 1 серпня 2010 року. З огляду цього підвищення вартості на природній  газ стосується практично усього населення, тариф зріс на 50 відсотків. А для деяких категорій споживачів вартість газу зросла на 60 відсотків. Правда, для малозабезпечених споживачів передбачений механізм відшкодування – це і пільги, і субсидії. Зросла вартість газу не тільки для населення, а й для бюджетних організацій, промислових підприємств, – зазначив голова Наглядової ради акціонерного товариства «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець.

“Позитивним є те, що наші споживачі упродовж останніх трьох років економно використовують газ і сумлінно оплачують за його використання”, – додає Віталій Бобрівець.

Газ подорожчання тернополяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі