Чому у Тернополі мітингували перевізники, які зупиняються на Приміському автовокзалі?

11 червня мітингували перевізники, ті, які зупиняються на Приміському автовокзалі Тернополя, що на вулиці Білогірській. Причина невдоволення - заїзд та виїзди автовокзалу, які йдуть із боку вулиці Шептицького.

Там пропускна здатність дороги через торгівлю на узбіччях надто мала для нормального проїзду транспорту. Це небезпечно, а ще зриваються графіки автобусів міжміського сполучення. Якщо нічого не зміниться, пообіцяли - страйкуватимуть, повідомляє тв4.

Перевізники вимагають у влади та державтоінспекції навести лад на в'їзді та виїздах із автовокзалу. Тут через те, що вулиця Шептицького, а саме її узбіччя задіюються для торгівлі і як зона паркування, дорога удень неабияк звужується, через що рейсові автобуси виїжджаючи на маршрути можуть долати ділянку дороги в кілька метрів за десяток хвилин.

- З вокзалу неможливий в нас виїзд, заїзд на вокзал, в зв'язку, от, стоять всюди машини і неможливо виїжджати.

- Оцей прицеп отут вже десь три роки стоїть, я не знаю чи він ту землю, той кусочок дороги приватизував чи без поняття. Це ДАІ повинна розбиратися, державна автоінспекція. Ми скільки раз зверталися, ніякого реагування. Не реагували на наші звернення, - говорить перевізник Віктор Музика.

Крім стаціонарних, тут чимало й перешкод, які з'являються поточно. Зокрема люди, які привозять сюди свої товари на продаж і це їхній заробіток.

- Якби була можливість, торгували би в другім місці. Нема можливості.

Водночас тут тимчасово паркуються і клієнти ринку, за що платять гроші паркувальникам. Хто ж торгує, не на камеру кажуть, що також щоранку платять, за своє місце торгівлі на день. У свою чергу перевізники погрожують - якщо тут не наведуть лад і виїзди із приміського автовокзалу не звільнять від зайвого транспорту - вони зупинять свої автобуси. Кажуть - про цю проблему  надсилали листа до міської ради. Також запрошували сьогодні на свій протест представників влади і державтоінспекції, аби їм наочно показати суть проблеми та ніхто із них не прийшов.

- Зараз це в нас перший раз, а на майбутнє ми будем блокувати автостанцію, - каже Віктор Музика.

- Поки що транспорт не зупиняли? -

Нє нє нє, не зупиняли, ми не плануєм, ми маєм попередити і тоді зупиняти. Один вихід єдиний. Ніхто не слухає нас, нікого немає абсолютно, ніхто не прийшов

Тернопіль перевізники мітинг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі