На Тернопільщині лікар за хабарі відправляла дітей на оздоровлення

Співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Тернопільській області підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди завідувача дитячим відділенням одного із районних центрів області.

Медик, будучи головою санаторно-курортної комісії, мала можливість відправляти хворих дітей оздоровлюватися на морському узбережжі. Проте робила це не без вигоди для себе.

Як розповів начальник УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області Василь Мокрицький, до завідувача дитячим відділенням з проханням надати безкоштовні санаторно-курортні путівки в один із санаторіїв Одеської області звернулися двоє  місцевих жителів. Медик пообіцяла посприяти, однак не безкоштовно, а за певну суму. Виставила свій тариф. За кожен день перебування дитини у санаторії батьки повинні були заплатити по 50 гривень.  У результаті, набігала кругленька сума.

В справу незаконного збагачення втрутилися співробітники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю.  Ласу до легких грошей лікарку взяли «на гарячому», коли вона клала до кишені кількасот гривень. Кошти, що були предметом неправомірної вигоди, вилучені.

Відкрито кримінальне провадження. Дії підозрюваної кваліфіковано частиною 1 статті  368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Проводиться досудове розслідування.

Тернопільщина лікар оздоровлення дітей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі