• Головна
  • У Тернополі на зрізку аварійних дерев на Микулинецькому кладовищі виділили 19 тис. гривень
16:30, 23 липня 2014 р.

У Тернополі на зрізку аварійних дерев на Микулинецькому кладовищі виділили 19 тис. гривень

23 липня виконком Тернопільської міської ради вирішив виділити з цільового фонду мерії для комунального підприємства “Ритуальні послуги” 19 тисяч гривень, аби позбутися старих аварійних дерев на Микулинецькому кладовищі.

Як зазначив заступника мера Владислав Стемковський, за вказані гроші майстри проведуть зрізку аварійних дерев. Таку роботу вони виконують щороку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Микулинецьке кладовище #аварійні дерева
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення