Поїздки на велосипеді – улюблене заняття багатьох українців. Здоровий спосіб життя актуальний на сьогоднішній день. Але не кожен має можливість крутити педалі, тоді коли захочеться. Навчання, зайнятість на роботі, не саме краще самопочуття, погані погодні умови, суровий зимовий клімат нашої країни, відсутність необхідних навиків їзди стають причинами відмови від цього чудового виду спорту.

Щоб не залишати себе задоволення і підтримувати свій організм в тонусі були винайдені велотренажери. Сьогодні купити велотренажери в Києві можна в спеціалізованому магазині спортивного приладдя. Вибір даних пристроїв може здивувати кожного.

Кожен велотренажер дуже схожий на традиційний велосипед. Велотренажер виготовляють у вигляді засобу для пересування, але колеса замінені на спеціальний механізм. Так як і на звичайному велосипеді, спортсмен знаходиться в сідлі, тримається за руль и крутить педалі.

Використовуючи велотренажер в домашніх умовах, не потрібно витрачати багато зусиль. Особливий механізм привода дозволить направляти свою енергію в корисне русло. Це стало можливо завдяки дії магніта на маховик. Найбільш сучасними моделями вважаються електромагнітні тренажери, котрі дозволяють програмувати режими і використовувати спеціальні датчики. До того ж, дані пристрої абсолютно нешкідливі і максимально безшумні.

Сьогодні виготовляють велотренажери вертикальні та горизонтальні. Вертикальний тренажер дає можливість відчувати навантаження, котре аналогічне їзді на справжньому велосипеді. Його конструкція точно повторює велосипед: під сидінням знаходяться педалі. Горизонтальні велотренажери мають педалі під рулем. Завдяки такій системі знижується навантаження на зв’язки.

Багато хто задумується, в чому різниця між професійними велотренажерами і домашніми. Можливо краще придбати саме професійну модель. Професійні апарати мають повний набір функцій, розраховані на людей з хорошою фізичною підготовкою і можуть працювати в безперервному режимі. Для домашніх умов, де відбуваються індивідуальні заняття цілком підійдуть більш прості, але не менш якісні вироби. До того ж вартість велотренажерів для домашнього використання будуть нижчими.

Будь який велотренажер, можна сьогодні придбати в SportKomanda.com.ua. При необхідності, спеціалісти допоможуть підібрати найбільш оптимальну модель для кожного конкретного клієнта.