• Головна
  • Секонд-хенд – дешевий і брудний одяг для бідняків, чи модний «бутик» для немажорної молоді?
09:00, 14 червня 2011 р.

Секонд-хенд – дешевий і брудний одяг для бідняків, чи модний «бутик» для немажорної молоді?

Будь ти старим чи малим, багатим чи бідним – мода завжди диктуватиме тобі свої капризи, а ти їх слухняно виконуватимеш. За ексклюзивною одежею чи прикрасою стиляга може годинами, а то й днями блукати по іменитих брендових бутиках. Та це якщо гроші є. Але коли в гаманці лише незначна кількість протертих купюр, чи можна з такимкапіталом бути на рівні з мажорними модниками?

Виявляється, вихід є. Той, хто хоче виглядати стильно, витрачаючи при цьому невелику суму грошей, може задовольнити свій модний статус на секонд-хенді. В народі «гума» або «секонд» приходить на допомогу кожному, хто потребує цього.  Досвідчені секонд-хендери за лічені хвилини перебування в крамниці користованої одежі можуть зібрати цілий гардероб для стиляги. Потрібно лише знати фасон, який ти шукаєш, брендову фірму та не бридкувати в копирсанні одежею.

Тільки в одному Тернополі є безліч «гум» на вагу, вроздріб та просто стихійних секон-хендів. Найвідоміші – це «Біля півника» і «Та, що на 15 квітня».  При цьому, не тільки звичайні, а навіть  добре забезпечені тернополяни скуповуються на таких ринках.

Студент одного з тернопільських вишів каже, що сам частенько навідується на «гуму» і нічого постидного в цьому не вбачає: «На «секондах» я буваю чи не щодня. Більше того, я лише там і одягаюсь, бо ті речі справді ексклюзивні та недорогі. Крім того, користуюся ще й інтернет-гумою. Через неї я навіть продавав і купляв одяг».

А одинадцятикласниця Валя вважає, що стильні та брендові чобітки чи шарфики можна запросто знайти на прилавках секонд-хендів, було б бажання: «Я гадаю, що ексклюзивних і оригінальних речей там дуже багато, просто я ніколи не брала собі за мету їх знайти. Треба практикуватись у таких пошуках. Інколи навіть стає заздрісно, коли друг або подруга носять шикарну річ відомого бренду, яку придбали на гумі за смішну ціну».

Тернопільські стиляги викручуються хто як може. Комусь для цього потрібно лиш зайти в іменитий бутик та показати пальцем на пальто чи футболку. А хтось по-справжньому полює за ексклюзивом на місцевих «секондах». І це все задля того, щоб не виглядати білою вороною серед зграї модників.

Хоч секонд-хенд, зачасту, і справді виручає більшу частину тернополян, варто мати на увазі, що одежа, яку ви придбали, може нести в собі приховану небезпеку. Мікроспорія, тріхофітія, дерматофітія, короста, інфекційні паразитарні хвороби,  лобковий та головний педикульоз, - ці небезпечні захворювання передаються через спільне використання одягу. А біоенергетики, на добавок, застерігають про особливу карму, яку може містити одежа. Мовляв: «Перед тим, коли купляти, чи навіть приміряти на себе те, що вже було у вжитку, слід переконатися, що енергія того предмету вам підходить. Бо й якась оказія статися може».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Страшний вірус крокує Україною, хвороба почала нищити здоров'я 2-х груп українців": життя під загрозою, інфекція і біда
"Мобілізовують старших людей без мотивації з букетом хвороб": військовий відверто розповів про наболілу проблему
"В Україні ніхто не чекав такого холоду, могутній снігопад і шалений дощ пруть в області": куди суне мороз у -26 градусів?
"В Україні ухилянтів піддадуть жорстким заходам від ТЦК, мобілізація посилюється новими перевірками": повістки і штрафи
Оголошення
live comments feed...