• Головна
  • Зеновія Щепановського все-таки арештували
22:45, 15 червня 2011 р.

Зеновія Щепановського все-таки арештували

Як ми вже повідомляли вчора відбулася зустріч обдурених пайовиків «Будівельника» з його очільником З.Щепановським. На зустрічі йшла мова про те, що на сьогоднішній день завершено розслідування кримінальної справи: З.Щепановський звинувачується відразу за кількома статтями Кримінального кодексу, в т.ч. за розкрадання коштів в особливо великих розмірах. Але міру запобіжного заходу щодо Щепановського прокурор міста ще не визначив. Звинувачуваного можуть затримати, але хто тоді вирішуватиме проблеми зневірених пайовиків? Щепановський вкотре просив почекати - цього разу 10 днів, потрібних на укладання угод з тими, хто дасть йому гроші. До кінця літа обіцяв повернути кошти частині вкладників, а іншим добудувати житло.

Вкладники погодилися - а що їм залишалося робити? Доведені до відчаю, вони рахуватимуть ті 10 днів і думатимуть над тим, який відчайдушний вчинок примусить зглянутися над їхньою бідою. Можливо, це буде перекриття залізничної колії. Наступний раунд перемовин було назначено на 23 червня об 11.00.

Як стало відомо редакції сайту з достовірних джерел, сьогодні вечером Зеновія Щепановського все-таки арештували, тобто державний орган правосуддя змінив міру запобіжного заходу до будівельника з підписки про невиїзд на взяття під варту. Подробиці згодом.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...