• Головна
  • Пайовики Щепановського спорудять власні будинки самі
09:20, 24 червня 2011 р.

Пайовики Щепановського спорудять власні будинки самі

У середу, 23 червня, у сесійній залі міської ради відбулася зустріч міського голови Сергія Надала з керівниками ініціативних груп дольовиків корпорації «Укрбудінвест» та будівельниками щодо шляхів вирішення проблеми тернопільського «Еліта-центру», пише "Тернопільська липа".

Відтак ті об’єкти, які споруджені на 40-80% і де створені кооперативи та є напрацювання, люди можуть добудувати самі. На останніх двох сесійних засіданнях Тернопільської міської ради депутати вже розглянули питання про надання дозволів обслуговуючим кооперативам на розроблення документів землеустрою на право оренди земельної ділянки для добудови та обслуговування шести житлових будинків на вулицях Головацького, Юності, Львівській, Довженка та Стадникової.

«Більше проблем з тими будинками, які не будуються, або, де є тільки земельна ділянка. У таких випадках ми будемо надавати пропозиції будівельникам, щоб вони працювали на цих об’єктах, забираючи в оплату частину будинку чи частину земель. Якщо будівельники не підуть на такі умови, тоді необхідно звертатися до держави за фінансовою підтримкою. Крім того, область має шанс отримати від держави приблизно 12 мільйонів гривень на спорудження соціального житла, то є пропозиція спрямувати ці кошти саме на ті об’єкти, де нульовий цикл. І таким чином, допомогти людям», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Наразі діє комісія під головуванням мера Сергія Надала та заступника голови облдержадміністрації Миколи Головача. Комісія окремо зустрічатиметься з будинковими групами ошуканих пайовиків для вирішення індивідуальних юридичних та технічних питань.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...