Ігор Романків закликає кандидатів в нардепи провести виборчу компанію толерантно та без використання брудних технологій

Порядність та толерантність мають стати базовими критеріями ведення передвиборчої агітації напередодні цьогорічних виборів до парламенту, переконаний кандидат в народні депутати від ВО «Батьківщина» Ігор Романків.

На його думку, у такий спосіб кожен з кандидатів продемонструє, що революція Гідності змінила свідомість не лише пересічних мешканців області, а й політиків, які хочуть представляти громаду у найвищому законотворчому органі.

«Звертаюся до всіх моїх колег, які беруть участь у виборах. Тернопільщина – це патріотичний край зі своїми традиціями, моральними і духовними авторитетами, намолена дідами і прадідами земля. Наш обов’язок зберегти набуте. Давайте пройдемо ці три тижні у чесному змаганні знань, досвіду, ідей», – закликав кандидатів Ігор Романків.

Принагідно він висловив впевненість, що лише за таких умов тернополяни зроблять усвідомлений вибір і оберуть того з претендентів, якого вважатимуть найдостойнішим.

«Давайте толерувати своїх опонентів. Ми повинні стримувати агресію і відкинути свої особисті амбіції. Тернополяни заслуговують кращого!», – наголосив Ігор Романків.

Ігор Романків закликає
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі