У Тернополі юна інтернет-подруга «почистила» сейф свого знайомого

Знайомствами в соціальних мережах сьогодні вже нікого не здивуєш. Спілкування з друзями, нові захоплення, однак ніколи не знаєш, на кого насправді натрапиш в мережі, і чи не виявиться твій новий, так званий інтернет-друг, банальним злодієм.

Саме на таке знайомство в одній із соціальних мереж натрапив 39-річний тернополянин. Молода 19-річна жителька Лановецького району дуже сподобалась чоловікові. Вони деякий час спілкувалися в мережі інтернет, а коли дівчина повідомила, що захворіла, новий знайомий люб’язно запропонував свою допомогу.

Тернополянин запросив ланівчанку до себе в гостину, допоміг здати необхідні аналізи в лікарні і оплатив дорого вартісне лікування нової знайомої. Дівчина стала часто бувати в гостях у галантного кавалера. Наміри у того були серйозними, однак у подруги були зовсім інші плани стосовно чоловіка. Дівчина швидко оцінила статки потенційного нареченого, запримітила, що в сейфі чоловік зберігає чимало готівки. А коли підгледіла, де господар ховає ключ, одразу вирішила скористатися нагодою. Під час відсутності власника квартири почала непомітно витягувати зі сховку по декілька купюр, то в гривнях, то у валюті. Отак за декілька місяців злодійка винесла зі сховку майже всі накопичення довірливого нареченого - понад двадцять тисяч гривень, тисячу євро та декілька тисяч американських доларів.

Гроші зловмисниця легковажно витрачала на власні потреби - розважалась в нічних клубах, купувала новий одяг, подарунки подругам та новим кавалерам. Коли ж господар помітив пропажу готівки, то звернувся за допомогою до правоохоронців. Міліціонери оперативно розшукали злодійку. Дівчина у скоєному зізналася.

За вчинене їй доведеться понести покарання. Щодо неї відкрито кримінальне провадження за ст.185 ККУ – крадіжка. Триває досудове розслідування.

Тернопіль крадіжка сейф інтернет правоохоронці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі