• Головна
  • Мобілки з «чорного списку» не відключать – нема такого закону!
10:50, 14 липня 2011 р.

Мобілки з «чорного списку» не відключать – нема такого закону!

Мобільні телефони, чиї ІМЕІ -коди входять до "чорного" ("сірого") ​​списку, не будуть відключатися – через… законодавство.

Про це повідомляє Експрес з посиланням на повідомлення Українського державного центру радіочастот. "Залишається невирішеним на законодавчому рівні питання відключення операторами мобільних терміналів, законність походження яких в Україні не підтверджена, тобто тих апаратів стільникового зв'язку, коди ІМЕІ яких знаходяться в чорному списку", - йдеться в повідомленні.
Тим часом, "Укрчастотнагляд" ввів в промислову експлуатацію другу та третю черги автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України. Обмін списками кодів ІМЕІ з операторами мобільного зв'язку здійснюватиметься у відповідності до порядку обміну, визначеному Національною комісією з питань регулювання зв'язку України. Згідно з протоколами між НКРЗ та Державною митною службою України, проводиться й обмін УДЦР з Держмитслужбою інформацією стосовно дозволів на ввезення РЕЗ та ВП та витягів з вантажно-митних декларацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення