• Головна
  • Профспілки перевірили дитячі табори Тернопілля
09:44, 17 липня 2011 р.

Профспілки перевірили дитячі табори Тернопілля

Дитяча оздоровча кампанія на Тернопільщині – у розпалі.  У ці липневі дні в дитячих закладах, яких в області функціонує 13, закінчується друга – починається третя табірна зміна.

Як цьогоріч налагоджена робота з дитячого оздоровлення у краї перевіряли заступник голови Федерації профспілок України Т.М.Гулечко та головний спеціаліст з питань культурно-масової роботи апарату ФПУ В.М.Горбинко, - інформує прес-служба обласної ради профспілок. - 14 липня вони разом з головою облпрофради А.В.Присяжним цього дня зокрема відвідали дитячі оздоровчі комплекси "Збруч" (смт.Скала-Подільська Борщівського району) та "Лісовий" (с.Скоморохи Бучацького району), що функціонують у системі "Укрпрофтуру". Вони мали можливість ознайомитися з  матеріально-технічною базою дитячих оздоровниць, організацією культурно-виховної та спортивної роботи з школярами, налагодженням їх харчування тощо. В цілому представники ФПУ дали позитивну оцінку організації  оздоровлення і відпочинку хлопчиків та дівчаток керівниками цих закладів.

Про те, що ця робота тут проводиться на належному рівні, свідчить  великий попит на путівки до "Збруча" та "Лісового". Діти із задоволенням проводять у згаданих таборах свої канікули, набираються у них сил для подальшого успішного навчання та суспільно корисної роботи.

До "Збруча", приміром, разом зі своїми ровесниками з області уже восьмий рік поспіль приїжджають школярі з Києва. Сьогодні на зміну 130 юним столичним господарям на третю зміну сюди прибуло ще стільки ж київських хлопчиків і дівчаток.

А в оздоровчому комплексі "Лісовий" цікаво і неповторно проводять свій час 170 вихованців навчальних закладів Тернопілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...