У Тернополі відбудеться концерт фрік-кабаре «Dakh Daughters»

7 листопада о 19:00 у академічному обласному українському драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться концерт фрік-кабаре Dakh Daughters.

За словами літописця гурту Лії Шевченко, у Тернополі  Dakh Daughters виконувамуть оновлену програму.

«До неї, окрім старих, загальновідомих композицій, увійдуть нові: на слова Сергія Жадана «Візьми», Редьярда Кіплінга «If», Ганса Мюллера «Гамлет-машина» та інші. Трохи змінюється і інтонація концерту. Замість наскрізного шаленого драйву з’являється легка відстороненість, споглядальність. Спроба подивитися на реалії нашого драматичного сьогодення в Україні очима блукальця на землі, вічного мігранта».

Dakh Daughters – це новий проект засновника театру «Дах», продюсера і режисера Влада Троїцького. Критики охрестили «Dakh Daughters» головним культурним відкриттям останніх років, феноменом української культури. Дівчата характеризують свій стиль як «фрік-кабаре». Учасниці в коротких білих сукнях, з набіленими, немов у сумних паяців, обличчями, непроникно серйозно подають найбільш гротесковий матеріал. У них є роботи на вірші Йосифа Бродського та Олександра Введенського, старовинна провансальська пісня «Я бачив вовка, лисицю, зайця» і номер із репертуару Віки Врадій, а в пісні «Рози/Донбас» звучать перші рядки з 35 сонета Шекспіра. Квитки онлайн: http://kasa.in.ua/ua/events/view-frik-kabare-dakh-daughters-band-ternopil.html та за адресою б-р Шевченка, 12 (ЦУМ, магазин konika). Час роботи: пн-сб: 9:00 - 20:00, нд: 9:00 до 18:00.

Інформаційні партнери проекту: телеканал ІНТБ, сайт міста Тернополя «0352.ua», радіо УХ.

Тернопіль вконцерт фрік-кабаре «Dakh Daughters»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі