• Головна
  • На Тернопільщині розгорнули незаконне будівництво на території унікального водоспаду
11:30, 30 жовтня 2014 р.

На Тернопільщині розгорнули незаконне будівництво на території унікального водоспаду

Органи прокуратури області перевірили  додержання вимог законодавства під час надання та забудови земель водного фонду і рекреаційного призначення, здійснення державного контролю у цій сфері.

Виявлено  непоодинокі факти самовільного захоплення земельних ділянок водного фонду, їх безгосподарське використання та забудова, порушення посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування встановленого законодавством порядку надання їх у власність або в оренду.

Так, голова  Кременецької районної державної адміністрації  видав розпорядження  за яким  землі  ставків на території району передано в оренду на 20 років   товариству з обмеженою відповідальністю без проведення земельних торгів.

Прокурор Заліщицького району встановив  факт незаконного  будівництва господарських  споруд на території Червоноградського водоспаду площею 0,7 га, який віднесений до унікальної гідрологічної пам’ятки природи та є об’єктом природно-заповідного фонду.

На даний час,  органи влади та місцевого самоврядування не забезпечили  організацію робіт по проведенню інвентаризації земель водного фонду, відведення і перенесення меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг вздовж водних об’єктів, що призводить до їх хаотичної забудови та заподіяння шкоди водним об’єктам.

Додатково: у  2014 році  органи прокуратури області розпочали  3 кримінальні провадження за факами порушень використання земель водного фонду, задоволено 3 позови у цій сфері, загальною вартістю 200 тис. грн.; за результатами документів прокурорського реагування  до дисциплінарної відповідальності притягнуто 19 осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #незаконне будівництво на території унікального водоспаду
Оголошення
live comments feed...