• Головна
  • Тернополянам про доплату до пенсій
19:02, 20 липня 2011 р.

Тернополянам про доплату до пенсій

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 20 червня 2011 р. № 690 «Про установлення доплати до підвищення пенсії членам сімей загиблих (тих, які пропали безвісти) осіб, зазначених у пункті 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»» згідно якої з 1 липня 2011 р. підвищення, яке встановлюється до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання, відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» буде виплачуватися в розмірі 36 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Право на цю доплату мають члени сімей загиблих (тих, що пропали безвісти) військовослужбовців, партизан, підпільників, учасників бойових дій на території інших держав та прирівняних до них осіб.

Встановлення доплати до підвищення згідно вищевказаної постанови здійснюється органами Пенсійного фонду України за матеріалами пенсійних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК опиниться з перевірками у закладах, аби знайти 2 категорії чоловіків": їх чекають повістки і мобілізація до осені
"В Україні несамовита негода та потужна гроза вперіщать прямо завтра, вдарить аномальна температура": пре дощ і злива
"Пенсії радикально перерахують, в Україні наближається сюрприз для літніх": коли чекати на зростання і збільшення?
Це не Дубай - це Тернопіль: центральними вулицями катається жовтий Urus за ціною квартири в Києві (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...