• Головна
  • Коли в парку “Топільче” завершиться ремонт доріжки, яка веде до центрального ринку?
10:00, 6 листопада 2014 р.

Коли в парку “Топільче” завершиться ремонт доріжки, яка веде до центрального ринку?

У парку Топільче триває ремонт пішохідної доріжки та облаштування пандуса.

Стан ремонту пішохідної доріжки та облаштування пандуса у парку Топільче оглянув міський голова Сергій Надал. За його словами, цього року тут вкладуть бруківкою 365 метрів доріжки, замінять вуличне освітлення, а наступного року робота з облаштування іншої частини даної ділянки продовжиться.

«Цією доріжкою щодня користуються тернополяни, коли ідуть від ринку до масиву «Дружба», проте її багато років ніхто не ремонтував, тому необхідність у її облаштуванні сьогодні дуже актуальна, - розповідає Сергій Надал. – Цього року тут відремонтують найбільш аварійну частину – 365 метрів, одночасно працюють робітники над проведенням лінії електропередач та встановленням ліхтарів у такому ж стилі, як у всьому парку. Наступного року ремонтні роботи над іншою частиною доріжки продовжаться, тоді ж встановимо тут додаткові лавочки для відпочинку».

Міський голова також зазначив, що ремонту потребують ще інші ділянку у парку. Проте у першу чергу ремонтувати будуть ті, де найчастіше ходять тернополяни.

«Від тернополян поступає багато звернень щодо облаштування пандуса у парку Топільче. Адже на сьогодні немає жодного спуску від масиву «Дружба» до парку, тому ми облаштовуємо такий пандус, - додає Сергій Надал. – Наразі тривають земляні роботи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ремонт доріжки в парку “Топільче” #центральний ринок

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Навіть не розраховуйте на це": причини, які помилково вважають підставою відстрочки від мобілізації
"Скоро пенсія різко змінить розмір у цієї категорії людей": в Україні підготували зміни, коли українцям чекати на нові суми
"Жахливий снігопад завалить ці області України вже через кілька днів, холод прийде в цей регіон": синоптики про сніг
"Лютий мороз суне в ці області України, шалений снігопад замете цілий регіон": синоптики попередили про сильний холод
Оголошення
live comments feed...