• Головна
  • Як матері чекають на повернення синів з війни: фільм про матусь бійців АТО заполонив Інтернет(ВІДЕО)
13:00, 9 листопада 2014 р.

Як матері чекають на повернення синів з війни: фільм про матусь бійців АТО заполонив Інтернет(ВІДЕО)

На днях в інтернеті з'явився фільм «Матусі» - про матусь бійців, які перебувають в зоні АТО.

Автором є Азад Сафаров, журналіст 5-го каналу, який разом з колегами неодноразово був автором короткометражок, які є актуальними для суспільства. Про це «Телекритиці» повідомили колеги пана Сафарова.

Фільм є сукупністю розповідей шести матерів хлопців, які перебувають в зоні АТО. Матері не знають про героїчні подвиги своїх синів, бо хлопці воліють тримати це в секреті, щоб не змушувати турбуватися своїх матусь зайвий раз. Жінки розповідають про вподобання своїх синів, смаки, історії з дитинства та про свої хвилювання та здогадки про те, де перебувають їхні бійці.

На думку колег пана Сафарова, фільм є унікальним, адже там немає кадрів бойових дій чи інтерв'ю з солдатами проте чітко ілюструє образ військового, який воює за Україну. це фільм про війну без війни, пише Телекритика

«Мамам солдат дуже важко. Їхні діти здебільшого приховують найгірше від них. Тому мами лише додумують, відчувають, накручують себе, переживають. Кожна мама служить у тому ж батальйоні, частині й роті, де служить її дитина. Душею, серцем, думками вона все це переживає. Просто на відстані. І від цього їй не менш важче. Дуже хочеться, щоб якось підтримували їх. Бодай морально. Знаєте, що син вашої сусідки в АТО - допомагайте їй, як можете. Просто словом» - говорить Азад Сафаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Матері #повернення синів з війни #фільм про матусь бійців

Коментарі

Оголошення
live comments feed...