• Головна
  • На відпочинок у Тернопіль із зони АТО приїхали “Кіборги” (фото)
16:00, 16 листопада 2014 р.

На відпочинок у Тернопіль із зони АТО приїхали “Кіборги” (фото)

Сьогодні Тернопіль зустрів своїх Героїв.  На відпочинок зі зони АТО приїхали “Кіборги”, які захищали нас на самій передовій. Серед них Юрій Заблоцький (Самітник) та  Ігор Войцехівський (Поляк). Обоє вони перебувають у Добровольчому Українському Корпусі “Правого Сектора”. 

Зустрічали Героїв знайомі та рідні.
Як розповідає Погляду дружина Ігоря Войцехівського – Ірина, чоловік 2,5 місяці перебував там і весь час їм було дуже важко.

- Але Бог вберіг його нам, – радіє жінка.

Спочатку Ігор був на спостережному пості, а згодом пішов в артилерію. До першого бою він не готувався, оскільки збереглися навички ще з армії.

- Ми стріляємо з протитанкових гранат по сєпарських всяких штучках. Буває що у нас не має набоїв, але ми воюємо, якщо не має харчування, ми воюємо. У нас може бути проблема з формою, але ми все одно воюємо, – каже Ігор.

Перебували тернополяни  1,5 км від Донецького аеропорту в Пісках, де була перша лінія оборони. На них була покладена задача з “зеленки” виганяти і бити во важкій техніці. За ними стояла 93 артелерійська бригада.

- Це також хлопці дуже “атасні”. Бомбили по страшній силі. Було, що снаряд попав був у бліндаж за метр від мене. І у мене була контузія. Кожен день хотілося повернутися, але, чесно скажу, вже через 2-3 дні ці хлопці знову рватимуться  назад. Але там тяжко і дуже є багато роботи для нас, – каже Юрій Заблоцький.

Розповів “Кіборг” і що допомогло йому залишитись здоровим та неушкодженим.
- Тільки Ви, тільки близькі, тільки волонтери. Волонтерам надзвичайно велика подяка. Все що на нас, все що ми їли, все, що чим стріляли – це все їхня робота.

123

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #відпочинок #"кіборги" #зона АТО
Останні новини
Оголошення
live comments feed...