• Головна
  • Тернопільським бійцям в зоні АТО потрібні теплі форми, спальники і взуття
13:20, 25 листопада 2014 р.

Тернопільським бійцям в зоні АТО потрібні теплі форми, спальники і взуття

Минуло 4 місяці роботи Логістичного складу допомоги бійцям АТО.

Вже чотири місяці тернопільські волонтери докладають максимальні зусилля, щоб налагодити зв’язок з бійцями, які служать в зоні АТО, дізнаються про їхні потреби, збирають і везуть допомогу, намагаються знайти тернопільських хлопців, які беруть участь у бойових діях і потребують підтримки.

Сьогодні, 25 листопада, волонтери «Ядра» підсумували на прес-конференції проведену роботу і розповіли про подальші потреби бійців АТО.

“Контактуємо майже з усіма бригадами. Зараз наші волонтери побували майже на всіх сторонах фронту, об’їздили усю Донецьку і Луганську області. За цей період було зібрано багато речей і продуктів: понад 200 пар взуття, 9 тисяч шкарпеток, близько триста кариматів, 3, 200 гречки, більше 3 тисяч банок згущонки, майже 4 з половиною тисячі м’ясних консервів, рибних - майже 4 тисячі, майже 8 тисяч банок скляної консервації”, – розповів Тарас Герман про роботу складу № 1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

За словами волонтерів, багато було зібрано макаронів і круп. Тому на даному етапі немає потреби приносити на склад Логістичного центру ці продукти. Така ж сама ситуація з милом.

“Натомість потрібні вологі серветки. Велика потреба є в спальних мішках і теплих речах. Потрібні берці, тепла форма, хороше взуття. Зараз ведемо роботу щодо закупівлі теплих спальників”, – каже Тарас Герман.

Бійцям АТО активно допомагають представники української діаспори. З тернопільськими волонтерами співпрацюють українці з Великої Британії, Греції, Італії, Іспанії, США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільським бійцям в зоні АТО потрібні теплі форми #спальники і взуття
live comments feed...