• Головна
  • В міськрайонному центрі зайнятості тернополянок вчать бути діловими жінками
14:10, 2 серпня 2011 р.

В міськрайонному центрі зайнятості тернополянок вчать бути діловими жінками

У приміщенні Будинку праці, в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості працює гендерний зал. Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Інна Лісовська завжди готова допомогти жінкам професійними порадами.

Успіх кожного із нас залежить не лише від знань, працелюбства, наполегливості, а й також від уміння правильно поводити себе у суспільстві. В сучасному бізнесі дотримання правил етикету відіграє важливу роль. Їх неприпустимо порушувати, так як і в комерції неприпустимо не звертати увагу на економічні показники і основні положення підприємництва. Дотримання правил ділового етикету відображає  професіоналізм та серйозність у підході до справи, а їхнє ігнорування свідчить про те, що з даною особою краще діла не мати. Етикет є однією із складових  ділового образу жінки і досвідчені ділові партнери звертають  увагу саме на цей аспект  поведінки.

Тому, слід виділити  основні правила ділового етикету:

Перше правило - будьте пунктуальні. Шановні жінки, дуже важливо в бізнесі правильно організувати та розрахувати час. Планування та пунктуальне виконання всіх запланованих справ є ключем до успіху. Запізнення є некоректним відносно тієї особи, з якою у вас запланована зустріч. І навіть найщиріші вибачення та запевнення про неможливість прийти вчасно не здатні повністю загладити провину, оскільки навіть на рівні підсвідомості залишиться певний неприємний осад, що буде означати дещо негативне ставлення по відношенню до вас.

Друге правило - не говоріть зайвого іншим. У кожного мільйонера є певні секрети для досягнення успіху, але ні один не розкаже їх вам. Не варто казати про справи у власному бізнесі, оскільки іноді навіть найменший натяк може вплинути на діяльність конкурента.

Третє правило - не будьте егоїстом. Не можна успішно вести справи, не зважаючи на думки й інтереси партнерів, клієнтів, покупців. Часто саме егоїзм стає на заваді у досягненні успіху. Дуже важливо терпимо відноситись до свого опонента чи партнера, навчитися вислухати та пояснити свою точку зору.

Четверте правило - одягайтеся так, як заведено у товаристві. Одяг є демонстрацією вашого смаку та статусу в суспільстві. Не варто легковажити цим правилом. Зовнішній вигляд є першою річчю на яку звертає увагу людина і це відразу настроює її на відповідний лад.

П'яте правило - слідкуйте за чистотою мови. Усе, що ви говорите й пишете, має бути викладене гарною та правильною мовою. Вміння спілкуватись,  вести дискусію і переконувати опонента є дуже важливим для ведення переговорів. Слідкуйте за своєю вимовою, дикцією та інтонацією. Ніколи не вживайте нецензурної лексики і образливих виразів. Однак не забувайте, що вміння вислухати співрозмовника-це талант, і він  є не менш важливим аспектом у діловому спілкуванні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...