• Головна
  • На Тернопільщині депутат отримав від фермера хабар у розмірі 40 тис. гривень
15:00, 12 грудня 2014 р.

На Тернопільщині депутат отримав від фермера хабар у розмірі 40 тис. гривень

Прокуратура Тернопільської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст.368 КК України, за фактом отримання одним із депутатів Борщівської районної ради неправомірної вигоди у сумі понад 40 тис. грн. від керівника місцевого фермерського господарства.

   Встановлено, що депутат отримав неправомірну вигоду в сумі понад 40 тис. грн. від керівника одного із фермерських господарств за вирішення питання щодо подальшої безперешкодної державної реєстрації договорів оренди земельних паїв реєстраційною службою. 
  
Вказану особу під час отримання неправомірної вигоди затримали правоохоронці та в подальшому суд йому обрав запобіжний захід у вигляді – цілодобового домашнього арешту. 
  
На даний час у зазначеному кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне встановлення обставин вчинення злочину, у тому числі – встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #хабар #депутат

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Цих людей масово накриють повістки і штрафи від ТЦК, скільки часу залишилося до штрафу: мобілізація з 1 липня, повістки
Двох проросійських попів на Тернопільщині забрали працівники ТЦК: що тепер придумав їх колега (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...