• Головна
  • На фестивалі «Дзвони Лемківщини» презентували фестивальну карту Тернопілля
13:00, 9 серпня 2011 р.

На фестивалі «Дзвони Лемківщини» презентували фестивальну карту Тернопілля

Представники  комунального підприємства Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр» взяли участь у ХІІІ Всеукраїнському фестивалі лемківської культури «Дзвони Лемківщини» та презентували учасникам заходу фестивальну карту Тернопілля,  до якої увійшли майже два десятки  визначних  фестивалів краю.

«Фестивальний туризм на Тернопіллі  є одним із видів туризму, що має перспективи для розвитку.  Тернопільщина – знана в Україні та за її межами своїми пам’ятками культурної спадщини, релігійними святинями, водоспадами та печерами, багата наша область і на фестивалі. Щорічні етнічні, фольклорні, мистецькі, кулінарні фестивалі Тернопілля зацікавлюють все більше і більше відвідувачів, зачаровують своїм різнобарв’ям та магнетизмом, кличуть у дорогу усіх, хто не байдужий до всього українського», - переконана директор ІНФОТУРЦЕНТРУ.

За словами директора підприємства Лариси Римар «уже ні в кого не має сумнівів, що фестиваль «Дзвони Лемківщини» є одним із найчисельніших та найколоритніших в Україні. А отже,  цей фестиваль,  як визначна культурно-мистецька подія, закріплює за собою ще й статус туристичного дійства, яке щороку зацікавлює десятки тисяч туристів».

«В майбутньому, коли почне функціонувати ще й музей під відкритим небом «Лемківське село», інтерес до фестивалю, переконана, буде стрімко зростати», - каже Лариса Римар.

За словами організаторів  фестивалю цього року в ньому взяли участь майже 20 тисяч учасників з України та з-за кордону, у тому числі з Польщі, Словаччини, Сербії, Хорватії.

На фестивалі  «Дзвони Лемківщини» презентували фестивальну карту Тернопілля, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...