• Головна
  • Жителям Тернопільщини радять тепло одягатися
16:30, 23 грудня 2014 р.

Жителям Тернопільщини радять тепло одягатися

У вологу погоду є більший ризик захворіти на грип або підхопити гострі респіраторні вірусні інфекції, ніж у морозяну. Відтак жителям Тернопільщини радять тепло одягатися, не перевтомлюватися і правильно харчуватися.

У період вологої погоди лікарі-епідеміологи радять бути уважним до власного здоров’я. Оскільки затяжні дощі негативно впливають на самопочуття та ослаблюють імунітет.

«Маємо тенденцію до збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ. Упродовж останнього тижня показник захворюваності становив двадцять вісім випадків на десять тисяч населення, епідпоріг – це 56,3 випадки. Щодо тенденції збільшення захворюваності, то маємо наразі два відсотки. Більше половини хворих – це діти до вісімнадцяти років, незважаючи на те, що вже в окремих школах почалися канікули», – розповіла ЗЗ начальник відділу епідеміології головного управління держсанепідслужби в області Марія Павельєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #вірус #потепління
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...