• Головна
  • В управлінні ЖКГ заявили, що лавки-паркани, які зіпсували вигляд бул. Шевченка, мають захистити годиннник від вандалів
15:00, 25 грудня 2014 р.

В управлінні ЖКГ заявили, що лавки-паркани, які зіпсували вигляд бул. Шевченка, мають захистити годиннник від вандалів

Тернополяни масово критикують в інтернеті обрамлення тристороннього годинника лавками, які зіпсували вигляд бульвару Шевченка.

При цьому в управлінні ЖКГ намагаються реакцію тернополян не помічати, запевняючи їх, що усе начебто чудово, а кількість незадоволених складає лише три(!!!) особи.

Іншими словами, в управлінні, яке фінансується тернополянами, вирішили, що їм можна начхати на думку жителів міста і маніпулювати фактами, як їм цього захочеться.

Тоді як насправді факти доволі невтішні:  зіпсовано вигляд скверу, кількість людей, які цим незадоволені, все більше. В управління запевняють, що над парканом-лавками працювали фахівці, водночас їх імена, як і відповідальних за встановлення даного несмаку, досі не оприлюднено.

Аби виправдати свою витівку, в управлінні вже знайшли для цього начебто логічне пояснення. Мовляв, у Тернополі варвари – на кожному кроці і саме лавки вбережуть від них годинник.

  «Основна з цілей встановлення лавок - захист історичного годинника від рук недобросовісних тернополян. Нехай це звучить дико і нетолерантно, однак досвід підказує, що усе, що робиться у Тернополі, вимагає захисту від вандалів. Саме тому обрані лавки парканного типу, а одразу після встановлення годинника на нього спрямували безперервний погляд веб-камери», – пояснюють в управлінні ЖКГ.

При цьому дивно, що пам’ятники за 50 м на цьому ж бульварі залишили варварам на поталу. Керуючись логікою «фахівців», необхідно терміново ще вищим парканом обгородити пам’ятник Соломії Крушельницькій, а пам’ятник Незалежності обмотати колючим дротом. В управлінні, схоже, знайдуть виправдання і такому «благоустрою»…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лавки

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...