• Головна
  • Тернопільські телевізійники знімуть цикл передач про Карітас
23:14, 14 серпня 2011 р.

Тернопільські телевізійники знімуть цикл передач про Карітас

Автор соціального телепроекту "Життя-Буття" тернопільського телеканалу ІНТБ зацікавилась роботою Карітасу і має намір відзняти цикл тематичних передач. Ціллю такого проекту стане розкриття теми допомоги важкохворим одиноким людям, з чим Карітас працює понад 10 років у 8 регіонах України.

Слід зауважити, що саме цей напрямок діяльності Карітасу в Україні став зразком для наслідування державними соціальними службами і іншими громадськими організаціями.

«Домашня опіка» (саме так зветься даний напрямок роботи Карітасу) є одним з найперших проектів фонду в Тернополі. Його основною метою є покращення якості життя самотніх осіб похилого віку, немічних, хворих та тих ,що потребують тимчасової чи постійної допомоги кваліфікованих медсестер, соціальних працівників і волонтерів.

Працівники Карітасу надають медичні, соціально-побутові послуги та духовно-моральну підтримку важкохворим одиноким людям. В центрі роботи є не ізольовані проблеми людини, а ціла її особистість і те середовище, в якому вона живе. Підопічні «Домашньої опіки» ─ люди різного віку та соціального статусу, національно походження і віросповідання, постінсультні, після важких травм, хворі на хронічні невиліковні недуги, літні люди. Під опікою працівників тернопільського Карітасу перебуває зараз декілька десятків осіб.

27 липня авторка та ведуча соціального телепроекту "Життя-буття" Роксолана Кіналь вперше завітала в тернопільський Карітас для зйомки передачі про життя підопічних "Домашньої опіки". В передачу, яка транслюватиметься на екранах телевізорів протягом усього серпня, увійдуть інтерв'ю не лише працівників проекту "Домашня опіка", але і їх підопічних ─ осіб похилого віку, для яких турбота про них та радість спілкування є справді безцінними.

«Лише ставлячись з великою повагою до людської гідності можна побудувати справді громадянське, зріле та відповідальне суспільство, в якому любов і милосердя, співчуття та благодійність матимуть вагу. Нехай це буде центром нашого Життя-Буття!», ─ пояснює вибір телевізійників ініціаторки циклу телепередач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України прямо завтра, лютий мороз вразить посеред весни": синоптики про сніг у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Скоро долар приголомшить українців, очікується вражаючий стрибок": експерти попередили, яким буде курс валют
"Пенсійний вік в Україні збільшиться аж на 5 років": експерти пояснили, кого саме стосуватимуться зміни
Оголошення
live comments feed...