Рецидивіст за «наїзд» на журналіста опинився під домашнім арештом

Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту підозрюваному, стосовно якого розслідується кримінальне провадження за фактом перешкоджання журналістській діяльності та незаконному позбавленні волі.

Нагадаємо, журналіста неодноразово судимий громадянин утримував у своєму офісі у центрі Тернополі і залякував через те, що представником ЗМІ була написана викривальна стаття про  діяльність сумнівної організації "Комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією».

Після цього 26 грудня 2014 року прокуратура міста Тернополя повідомила про підозру керівнику цієї організації Ігору Таловову у вчиненні кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ч.1 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст.171 (переслідування журналіста за виконання професійних обов’язків, за критику) та ч.1 ст.182 КК України (порушення недоторканності приватного життя).

Однак ці провадження можуть закрити, якщо експертиза виявить, що у порушника – розлади психіки.

«Нам стали відомі нові обставини. Через це доведеться провести судово-психологічну експертизу. Не буду вдаватися в деталі, оскільки мова іде про конкретну особу, але таку експертизу будемо робити», – повідомив наприкінці року прокурор області Юрій Гулкевич.

Попри це 14 січня 2015 року Тернопільським міськрайонним судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронних засобів контролю.

Таловов домашній арешт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі