На Тернопільщині збирають кошти для онкохворого юнака

Піти на побачення, щоб допомогти онкохворому юнаку, пропонують у Теребовлі. Місцева молодь організувала акцію: усі бажаючі можуть піти на прогулянку з хлопцем чи дівчиною, перерахувавши за це пожертву на лікування земляка.

Із 18-річним мешканцем Теребовлянщини Віталієм Котовським трапилася біда – у юнака виявили лейкоз. Йому терміново потрібна пересадка кісткового мозку, але операція не по кишені батькам хлопця – потрібно 220 000 доларів. Щоб допомогти земляку, теребовлянська молодь організувала акцію – благодійний аукціон побачень «Придбай зустріч – допоможи Віталію». Через соціальні мережі бажаючі можуть «купити» побачення (прогулянку містом) із добровольцями, перевівши гроші  на банківську картку для лікування хлопця.

– Кілька років тому я брав участь у схожій акції, тоді активісти збирали гроші для допомоги онкохворим дітям. Тепер же ми організували аукціон побачень, щоб зібрати кошти для лікування Віталика, - розповідає один з організаторів акції Володимир Кучерявий, пише "Номер один".

У спеціально створеній спільноті в соцмережі молодь віком від 16 років публікує своє фото і короткі дані. Під фото кожен бажаючий може «купити» прогулянку з хлопцем чи дівчиною за певну суму – починаючи від 10 гривень. Виграє побачення той, хто заплатить найбільше. Якщо учасник не хоче зустрітися з переможцем торгів – може викупити себе, заплативши суму виграшу.

– Переможець торгів перераховує гроші на картку батька Віталика Котовського. Як доказ, має мати скан або фото чека. Все відбувається без жодного посередництва і на добровільних умовах. За попередніми підрахунками, зараз сума ставок переможців складає близько тисячі гривень. Акція триватиме до 31 січня, тому сподіваємось, що вдасться назбирати значно більше, - каже Володимир.

Поки що погодилися піти на благодійне побачення і виставили свої фото 50 хлопців і дівчат.

– Це не лише теребовлянці, а й жителі інших міст і сіл. Це люди різного віку з різною життєвою позицією, але їх об’єднало бажання зробити добру справу. Серед добровольців - і школярі, і студенти, молоді люди різних професій: менеджер, музикант, тренер, викладач, журналіст та інші. Частина з них особисто не знайомі з Віталиком. Приємно, що суспільство не залишається байдужим до чужого горя, - розповідає теребовлянець.

Взяти участь в аукціоні побачень запрошують у групі: https://vk.com/zustrich_z_ludynou.

Однак, щоб допомогти Віталію, зовсім не обов’язково йти на прогулянки, всі бажаючі можуть пожертвувати кошти на картку «ПриватБанку» 6762 4683 1121 5812 Котовський Мирослав Васильович (батько Віталика).

Тернопільщина кошти для онкохворого юнака
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі