З Тернопільщини зникають переселенці?

На Тернопільщині маніпулюють із статистикою або із нерухомістю, яку виділяють для переселенців.

Такий висновок можна зробити після засідання Міжвідомчого обласного координаційного штабу при ОДА з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На засіданні штабу 15 січня озвучили, що з тимчасово окупованої території та району проведення АТО до Тернопільської області прибуло 2 171 осіб, серед них - 556 неповнолітніх. Усі вони тимчасово розміщені в приватному секторі, об’єктах соціального захисту та готелях області.

Також повідомили, що на території області додатково можливо розмістити  ще 226 осіб, які переселяються.

Водночас на аналогічному засіданні 19 грудня повідомлялося, що на територію області уже проживає 2 тис. 414 осіб (!!!), які переселились із Криму, Луганської та Донецької областей.
Тоді також йшлося, що  у зв’язку з початком зимового періоду і можливою появою чергових переселенців область готова прийняти ще 226 осіб, для яких уже винайшли 21 об’єкт державної і комунальної власності для розміщення.

Виникає питання, куди за місяць часу раптом зникло 243 переселенці? І якщо вони справді покинули межі області, то чому тоді на їхнє місце не можна поселити інших? Чому готовність області прийняти чергових біженців так і залишилась на рівні 226?

переселенці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі