• Головна
  • Тернополяни виграли 6 тисяч на шоу “Розсміши коміка”
12:03, 22 серпня 2011 р.

Тернополяни виграли 6 тисяч на шоу “Розсміши коміка”

Досвідчені тернопільські КВНники Андрій Калатай та Михайло Мацьо тричі розсмішили Володимира Зеленського та Михайла Галустяна, - повідомляє 20 хвилин.
- Охоронець не пропустив Кличка в клуб - і за це пропустив Різдво, Паску та Зелені свята, - це один із жартів, з якими 18-річний тернополянин Андрій Калатай виступав на зйомках телешоу “Розсміши коміка”.

Загалом за одну хвилину хлопець встиг прочитати майже 20 дотепів власного авторства.

Зйомки, у яких брали участь тернополяни Андрій Калатай та Михайло Мацьо, відбулися у четвер, 18 серпня.

- Під час мого виступу глядачі почали сміятися десь уже після четвертого-п’ятого жарту, - розповідає Андрій Калатай. - А ось Володимир Зеленський та Михайло Галустян з усіх сил стримувалися.

Лише під час відеоповтору зафіксували, що Зеленський посміхнувся. Спірний момент став однією з причин того, щоб тернополянин зупинився на досягнутому, взяв тисячу гривень за перемогу в першому раунді і відмовився від подальшої участі в програмі.

- Також не хотілося йти із шоу переможеним, - продовжує хлопець. - Нехай краще маленька, але таки перемога і багато позитивних емоцій.

Яким саме жартом вдалося розсмішити Зеленського, Андрій Калатай не пригадує.

- Усе так стрімко відбувалося, що зараз уже й важко згадати, - говорить тернополянин. - Мені й самому цікаво по телебаченню подивитися, яким жартом я його розсмішив.

Інший тернополянин - 26-річний Михайло Мацьо виступив на шоу ще успішніше. Він двічі розсмішив Володимира Зеленського і виграв 5 тисяч гривень.

Під час першого раунду Михайло десь на 30-й секунді свого виступу розсмішив обох коміків програми жартом про Галустяна. Під час другого раунду, як і в ситуації з Андрієм Калатаєм, лише під час відеоповтору зафіксували, що Зеленський на другій хвилині виступу Михайла двічі посміхнувся.

Тернополяни припускають, що Галустяна їм важко було розсмішити, можливо, через мовний бар'єр. Адже обидва хлопці виступали на шоу рідною мовою.

- У день зйомок із україномовних учасників програми Михайла Галустяна не вдалося розсмішити майже нікому, - додає Андрій Калатай. - Напевно, це все-таки пов'язано з тим, що він не володіє українською.

Призових грошей тернополяни поки що не отримали. Готівку на руки не дають, а пересилають кошти на банківський рахунок.

Андрій Калатай розповів, що коли отримає гроші, то збере компанію друзів, колег по команді КВН і з ними відзначить свою маленьку перемогу на телешоу.

Коли їх покажуть по телебаченню, хлопці ще не знають. Про дату виходу програми в ефір під час зйомок їм не повідомили. А отже, хлопці змушені будуть дивитися увесь осінній сезон програми “Розсміши коміка”, щоб побачити там себе.

 

Окремі жарти з виступу Андрія Калатая:

1. Охоронець не пропустив Кличка в клуб - і зате пропустив Різдво, Паску та Зелені свята.

2. Вчора Катя заснула між Олегом і Олегом, але бажання здійснилося тільки в хлопців.

3. Наляканий кріт відгриз голову наляканому страусу.

 

Василь Солтис

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...