Відтепер у Тернополі є скельний тренажер

Скельний тренажер відкрили днями в спортзалі тернопільської школи №16. Займатися на ньому можуть всі бажаючі, каже ініціатор встановлення тренажера та тренер зі скельного підйому Сергій Борщ.

- Ідея встановити таку стінку була вже давно, - розповідає 20хвилин пан Сергій. - Я займаюся з дітьми скельним підйомом, ми їздимо на змагання, і нам потрібно було місце, де б можна було тренуватися. В Тернополі є декілька таких тренажерів, однак постійно потрібно було домовлятися із підприємствами, щоб діти займалися там у встановлену годину.

Тому й вирішив, що варто встановити свою стінку для скелепідйому, зазначив пан Борщ.

- Тепер є де тренуватися і моїм вихованцям, і всім бажаючим, - продовжує розповідати тренер. - Скельним підйомом можуть займатися і дорослі, і діти, навіть першокласники. Головне – мати бажання і змінне взуття.

Найкраще для скелелазіння підійдуть кеди або скельники – спеціальне спортивне взуття із підошвою, яка не зісковзує із поверхні.

- Вартість двох годин заняття коштує 15 грн для школярів і студентів та 25 грн. - для дорослих, - додає пан Борщ. - У суботу ж заняття будуть трішки дорожчими – 20 грн для дітей та студентів і 30 грн - для дорослих.

Довідка:
Позайматися на скельному тренажері можна у вівторок і четвер з 15.00 до 20.00 год та в суботу з 10.00 до 20.00. В інші дні можна займатися, якщо назбирається мінімум десять бажаючих.

Адреса: вул. Винниченка, 2, школа №16, спортивний зал.
Телефон для запису: 097-986-31-11 – Сергій Борщ.

Тернопіль скельний тренажер школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі