• Головна
  • Шістдесят визначних мешканців Тернопілля нагороджені медалями «20 років незалежності України»
19:02, 23 серпня 2011 р.

Шістдесят визначних мешканців Тернопілля нагороджені медалями «20 років незалежності України»

Шістдесят краян нагороджені медалями «20 років незалежності України»

Президент України Віктор Янукович підписав Указ про нагородження ювілейною медаллю до 20-річчя незалежності України.

Ювілейними медалями нагороджені громадяни, які здійснили значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету, економічний розвиток держави та зміцнення міжнародного авторитету країни.

Ці нагороди будуть вручені під час святкових заходів з нагоди Ювілею незалежності, - повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА..

Відзнакою Президента України - ювілейною медаллю  «20 років незалежності України» нагороджено:

АНДРУНЦІВА Михайла Васильовича - заступника голови Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів

АНТОШКІВА Романа Михайловича - громадського діяча, пенсіонера, Бучацький район

БАКАНЧУКА Михайла Антоновича - заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

БЕРЕЗОВСЬКУ Наталію Григорівну - директора підприємства "Агрон", Тернопільський район

БОДНАРЧУКА Мирона Васильовича - пенсіонера, Підгаєцький район

БОЙЧУКА Ігоря Петровича - керівника народного аматорського ансамблю української пісні "Трембовляни" Теребовлянського районного будинку культури

ВОЛЬСЬКУ Дар'ю Стахівну - методиста Тернопільського навчально-виховного комплексу №28 Тернопільської міської ради

ГЕДУ Володимира Михайловича - Монастириського міського голову

ГОЛИКА Петра Павловича - голову Тернопільського обласного товариства дітей політв'язнів та репресованих

ГОЛУБА Олександра Івановича - голову Тернопільської обласної Організації ветеранів України

ГОЦУЛА Василя Михайловича - Купчинецького сільського голову, Козівський район

ГРЕБЕНЯКА Тараса Володимировича - голову правління Тернопільського обласного відділення Міжнародної благодійної установи "Центр національного відродження"

ГРИБА Михайла Миколайовича - вчителя Ладичинської загальноосвітньої школи, Теребовлянський район

ГУЛЬКА Омеляна Миколайовича - головного лікаря Лановецької комунальної центральної районної лікарні

ДЕНИСЮКА Василя Олексійовича - голову приватного сільськогосподарського підприємства "Перемога", Лановецький район

ДІДИКА Володимира Олександровича - члена Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

ДОРОЖОВСЬКУ Василину Костянтинівну - заступника головного лікаря Гусятинської центральної комунальної районної лікарні

ЗАГАЛЮК Ганну Теодорівну - члена Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

ІВАШКА Іллю Васильовича - директора Підгаєцького професійного аграрного ліцею

ЙОРДАНА Зіновія Івановича - обліковця комунального підприємства "Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця"

КАЧМАРСЬКОГО Бориса Петровича - Товстеньківського сільського голову, Чортківський район

КАЩИШИН Оксану Адамівну - головного спеціаліста відділу освіти Гусятинської районної державної адміністрації

КЛИМА Андрія Васильовича - голову Тернопільського обласного відділення Всеукраїнського об'єднання ветеранів

КОВАЛЯ Іллю Петровича - громадського діяча, пенсіонера, Зборівський район

КОЗІЯ Ярослава Васильовича - директора Борщівського агротехнічного коледжу

КОЗУБСЬКОГО Петра Йосиповича - вчителя Монастириської загальноосвітньої школи

КОНСТАНТИНОВУ Світлану Миколаївну - директора Тернопільської спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради

КОХМАНА Олега Андрійовича - Великогаївського сільського голову, Тернопільський район

КРИЖОВАЧУКА Олега Петровича - Героя України, директора товариства "Україна", Підволочиський район

КРИЩИШИНА Лева Петровича - головного лікаря Микулинецької комунальної районної лікарні, Теребовлянський район

КРОЧАКА Ігоря Яковича - головного спеціаліста Державного архіву Тернопільської області

КУЦ Тетяну Іванівну - директора Кривенської загальноосвітньої школи, Підволочиський район

ЛИТВИНА Петра Мирославовича - директора товариства "Виробничо-торгова фірма "Обнова", Тернопільський район

ЛЮБАРСЬКУ Лесю Михайлівну - голову Борщівської районної громадської організації інвалідів "Тепло сердець"

МАЗУРА Петра Євстахійовича - директора Кременецького медичного училища імені Арсена Річинського

МАЦЮКА Олександра Гавриловича - лікаря Тернопільської комунальної міської лікарні №2

МЕЛЬНИЧУКА Богдана Івановича - головного редактора журналу "Літературне Тернопілля", м.Тернопіль

МЕРЕЩАК Ольгу Олексіївну - члена Бережанської районної організації Спілки політв'язнів і репресованих України, Бережанський район

МОРКВАСА Нестора Миколайовича - голову Всеукраїнського об'єднання ради ветеранів у Борщівському районі

МОРОЗА Григорія Яковича - члена Проводу Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

ОСЕЦЬКУ-ОСОЛІНСЬКУ Ганну Іванівну - секретаря Тернопільської обласної організації ветеранів України

ОСТРОВСЬКОГО Анатолія Афанасійовича - директора Вишнівецької загальноосвітньої школи Вишнівецької селищної ради, Збаразький район

ПАВЛІСЬКОГО Василя Михайловича - директора відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України "Бережанський агротехнічний інститут"

ПІДГІРНУ Ганну Степанівну - Синьківського сільського голову, Заліщицький район

ПОЛЕЩУКА Богдана Григоровича - старшого майстра Підволочиської дільниці Збаразького управління з експлуатації газового господарства

ПОПЛАВСЬКОГО Юрія Маріановича - директора Москалівської загальноосвітньої школи, Лановецький район

ПУШКАРЯ Андрія Анатолійовича - голову Тернопільського осередку Всеукраїнської громадської організації "Українська федерація армспорту", багаторазового чемпіона Європи та світу з армспорту, м.Тернопіль

РОГІВСЬКОГО Івана Павловича - бригадира селянського фермерського господарства "Колосок", Збаразький район

САВКУ Ореста Івановича - старшого наукового співробітника обласного історико-меморіального музею політичних в'язнів, м.Тернопіль

САРОСЄКО Галину Михайлівну - заступника директора товариства "Кременецьке молоко", Кременецький район

СИНЕНЬКУ Оресту Петрівну - члена Бучацької районної спілки політв'язнів і репресованих

СИНЮКА Сергія Ярославовича - завідувача відділу суспільного життя районного інформаційного центру "Новини Шумщини", м.Шумськ

СКУПОВСЬКУ Стефанію Йосипівну - полірувальника акціонерного товариства "Монастириське заводоуправління будматеріалів"

СЛИВКУ Павла Васильовича - члена громадської організації Всеукраїнської  екологічної ліги

СТАСИШЕНА Олександра Сергійовича - головного лікаря Збаразької центральної районної комунальної лікарні

ТРАКАЛА Василя Йосифовича - головного редактора тижневика "Нова доба", Бучацький район

ТРОЯНА Михайла Матвійовича - директора сільськогосподарського товариства "Сидорівський "Бровар", Гусятинський район

ФЕРЛИЇВСЬКУ Надію Іванівну - директора загальноосвітньої школи, Зборівський район

ЧЕРНЕЦЯ Дем’яна Івановича - голову Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих

ЯНЮКА Ростислава Івановича - заступника голови фермерського господарства "Беріжок", Шумський район.

Щастя вам, нових трудових успіхів, здоров'я і наснаги для нових здобутків!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Шалений снігопад накриє ці області України в кінці березня, холод суне в цілий регіон": синоптики про сніг
"Жахливий снігопад накриє Україну з лютою силою, потужна гроза хлине на ці області": синоптики про холод у березні
"Мобілізація в Україні": до ЗСУ призивають знятих та виключених з військового обліку чоловіків, юрист пояснив причину
"Долар готує неприємний сюрприз?": фахівці пояснили, чого чекати від курсу валют найближчим часом
Оголошення
live comments feed...