• Головна
  • На Тернопіллі незаконно зберігають зброю та вибухівку
13:01, 25 серпня 2011 р.

На Тернопіллі незаконно зберігають зброю та вибухівку

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів з їх використанням, у вересні проходитиме спеціальний місячник, - повідомляє Управління МВС Укараїни в Тернопільській області. - Жителі області зможуть добровільно здати такі небезпечні предмети.

Тернопільські міліціонери у цьому році вилучили 29 одиниць вогнепальної зброї та майже півтори тисячі боєприпасів. За фактами їх незаконного зберігання порушено майже сто кримінальних справ, близько двох десятків громадян притягнуті до адміністративної відповідальності. Окрім цього, 70 тернополян порушили закон, вчасно не здавши мисливських рушниць, що належали їхнім родичам. Це лише частина з того, що приховано від стороннього ока.

Примусове вилучення гарантувало зменшення кількості важких злочинів. Необлікований смертоносний товар, невміння правильно із ним поводитися несе загрозу іншим людям. Щорічно правоохоронці реєструють факти випадкових вогнепальних поранень. Отож, зважте на безпеку і подбайте про те, щоб уникнути кримінальної відповідальності.

Як повідомив начальник сектору дозвільної служби, підполковник міліції Ігор Олеськів, за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами законодавством передбачене позбавленням волі до п’яти років. Добровільна здача зброї, боєприпасів та вибухівки звільняє від кримінальної чи адміністративної відповідальності. Під час проведення місячника добровільної здачі зброї в березні цього року жителі області добровільно здали 158 одиниць зброї, в тому числі 106 - вогнепальної, з яких 48 перебували в незаконному обігу, а також майже тисячу боєприпасів до різних видів. Завдяки цьому 37 жителів області не притягнули до кримінальної відповідальності. Серед зданого - 85 одиниць зброї, спецзасобів, які відповідали технічним вимогам для полювання чи самозахисту, після відповідного оформлення зареєстровані в особисте користування громадян. З питань здачі небезпечних іграшок, а також придбання чи реєстрації зброї, спецзасобів звертайтеся у підрозділи дозвільної системи органів внутрішніх справ за місцем проживання. Детальнішу інформацію можна отримати в обласному управлінні внутрішніх справ за телефонами у Тернополі: 27-13-11 та 27-13-96.  Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...