• Головна
  • Поради тернополянам - як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу та без комісій
Новини компаній
10:38, 3 лютого 2015 р.

Поради тернополянам - як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу та без комісій

Новини компаній

Для багатьох тернополян, тема оплати комунальних послуг є болючою і неприємною. Хтось постійно обдзвонює служби, які їм надають послуги, щоб подати показники, або ще гірше - вистоює черги і витрачає час у приймальні відділення, щоб подати ті ж самі показники лічильників. А що ж далі? Довгі черги біля кас на поштових відділеннях, скандали в банківських установах - чому так повільно просувається черга?

“Я теж, свого часу, коли почав знімати квартиру, зіткнувся з рядом питань. Коли і де мені потрібно подавати показники лічильників? Якого числа і де оплачувати, щоб не виникало боргів по комунальних? Тоді я знайшов для себе сайт eps.te.ua де міг подавати показники лічильників у період з 25 по 31 число і оплачувати в банку орієнтовно після 7 числа наступного місяця по поданих показниках, однак, для цього потрібно було знати 12-ти значний код, окремо згенерований для кожної адреси. Його можна було отримати, оплативши хоча б один раз на пошті чи в банківській касі, де на квитанції про оплату генерувався даний код, - розповідає керівник прес-служби ПриватБанку в Тернопільській області, Почтовнюк Дмитро. - Колись це було зручно, але особисто для себе я знайшов значно простіший спосіб подачі показників і оплати за комунальні послуги, навіть, не знаючи цього унікального коду”.

На сьогоднішній день в тернополян є кілька варіантів, як можна подати показники лічильників і одразу ж оплатити за попередньо надані послуги без будь-яких комісій та вистоювань в чергах. Насамперед, варто розділити ці варіанти на два типи, які залежать від того, як ви плануєте розраховуватися - готівкою, чи банківською карткою.

Варіант 1. Готівковий розрахунок за комунальні послуги.

Якщо ж ви таки хочете зекономити час і нерви, але є прихильником платити за комунальні послуги готівкою, то радимо скористатися терміналом самообслуговування від ПриватБанку, яких по місту є дуже багато. Їх можна знайти в багатьох магазинах чи аптеках, можливо поруч з вашим домом або ж роботою. Але не варто путати його з банкоматом, термінал самообслуговування трішки інший і має зовсім інші функції чим банкомат.

Для початку авторизовуємось в терміналі самообслуговування (далі ТСО) за допомогою мобільного телефона або ж картки ПриватБанку.

Крок 1. Натискаємо на розділ Комунальні платежі

Крок 2. Натискаємо на іконку Єдина квитанція

Поради тернополянам - як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу та без комісій, фото-1


Крок 3. Натискаємо на іконку Комунальні платежі (м.+рн.Тернопіль ІРЦ)

tso_2

Крок 4. Вводимо свою адресу або ж рахунок ІРЦ, якщо він вам відомий. Після цього натискаємо кнопку Продовжити.

tso_3

Після цих нескладних дій з'явиться вікно, де можна внести відповідні показники лічильників і оплатити за надані комунальні послуги без будь-яких комісій готівкою або ж карткою ПриватБанку.

Варіант 2. Безготівковий розрахунок за комунальні послуги.

Тут ще простіше. Ви можете скористатися сервісом Приват24, якщо ви є власником картки ПриватБанку, або ж зайти на сайт oplata.te.ua і з легкістю оплатити за комунальні послуги без комісії та переплат, не виходячи з дому, просто лежачи на дивані, буквально за одну хвилину.

Вибір за вами - чи стояти в чергах, чи бути сучасною людиною і оплачувати за комунальні послуги швидко та зручно. Варто лише спробувати один раз і вам обов’язково сподобається.

Поради тернополянам - як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу та без комісій (фото) - фото 2

Поради тернополянам - як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу та без комісій (фото) - фото 2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#як оплатити за комунальні послуги за мінімум часу
Оголошення
live comments feed...