• Головна
  • Тернопільській молоді запропонують «правильну» тусівку
11:30, 6 лютого 2015 р.

Тернопільській молоді запропонують «правильну» тусівку

Безкоштовну платформу, на якій молодь зможе вчитися, розвиватися, реалізовувати себе та свої проекти створюють зараз в Тернополі.

Різноманітні тренінги та семінари, спілкування з успішними та цікавими людьми, створення соціальних та наукових проектів - будуть реалізовуватися в форматі "Молодіжного Центру". Крім того активні тернополяни зможуть організовувати тусівки "за інтересами", таборуватися на природі, вирішувати важливі питання міста.

- Студентські роки хороший час для того аби вкласти максимум зусиль в свій розвиток, - каже координатор Молодіжного Центру Назар Зелінка. - Хтось обмежується навчальними програмами, а хтось шукає шляхи отримати актуальну, корисну і практичну для майбутнього інформацію. Менеджмент, маркетинг, психологія, бізнес – лише частина сфер, які охоплять тренінги та семінари. Українська молодь - активна. Досягати змін в собі чи в суспільстві простіше і ефективніше спільно. Центр може стати платформою до змін, розвитку, досягнення високих цілей.

Разом з тим, Назар наголошує, що долучитися до Центру можуть не лише студенти. А й випускники вузів або ж навіть школярі старших класів. Молодіжний Центр – не комерційний проект. Фінансується громадськими організаціями.

ДОВІДКА

Записатися на заходи Центру можна за телефоном 098-207-27-27 або ж в офісі громадської організації "Об'єднання "Самопоміч".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#молодіжний центр Тернопіль #Самопоміч Тернопіль
live comments feed...