• Головна
  • У Тернополі відкрили квест-кімнати для розумних
Новини компаній
08:50, 20 лютого 2015 р.

У Тернополі відкрили квест-кімнати для розумних

Новини компаній

Квест–кімнати- команді ігри для розумних - відтепер діють у Тернополі. Завдання для команди з 2-4 осіб – за 60 хвилин вибратися з зачиненої кімнати. Для цього потрібно бути уважним, кмітливим, розумним. Адже за допомогою певних завдань слід знайти ключі, відкрити замки, сейфи. Під час гри команда має право на підказки, які отримує від оператора по рації.

- У Тернополі ми відкриваємо квест „Райвідділок міліції” та квест „Пограбування банку”, - розповідає власник закладу Анатолій Венгринович. - В Європі, а також Києві це досить популярний напрямок розваг, тож ми вирішили започаткувати інтелектуальні квест-кімнати і в Тернополі. Звичайно, певна пересторога перед відкриттям цього бізнесу була, бо Тернопіль – це не місто-мільйонник, де вже успішно працюють квест-кімнати. Однак сподіваємося, що розумні розваги сподобаються тернополянам.

Ігрові сценарії розробили спеціалісти з київської фірми Еxitgame.

- Пройти випробування у квест-кімнаті - це наче грати у комп’ютерну гру, тільки тут усе реальне, - зазначає розробник сценаріїв квестів Володимир Криворотенко. - Немає жодних заборон, але закликаємо до розумних дій: не завдавати шкоди учасникам гри, не ламати антураж.

Як зазначив Володимир, в Україні зараз спалах квест-активності.

- Ми відкрили свої проекти в Києві, потім були Харків, Одеса. Тепер допомогли з відкриттям квест-кімнат у Тернополі, - каже пан Володимир. –  Дуже багато корпоративних заходів відбувається у філіях нашої компанії в Україні, грають цілими офісами, сім’ями, багато великих компаній організували „розумне” дозвілля для своїх працівників — і всі задоволені. У Тернополі, на мою думку, теж будуть грати фірмами, сім’ями, родинами, школами.

Ці кімнати вже протестували ряд тернопільських команд. Як зазначають розробники квестів, хоча складних завдань немає, усі – з категорії загальних знань і їх може розв’язати 10-річна дитина, далеко не всі учасники виходять із кімнат за відведений час.

- Ми спостерігали випадки, коли члени команди 30-40 хвилин сварилися між собою, - розповідає Володимир. – Так трапляється, коли в кімнату потрапляють чотири лідери. Тож такий квест - це чудовий спосіб побудови команди. Буває, що команда приходить не у бойовому настрої і не хоче розв’язувати завдання, учасникам просто ліньки або це питання настрою. Буває так, що люди самі ускладнюють собі життя – в банальному прикладі два плюс два шукають чогось більшого, ніж чотири, тобто не можуть побачити просте. Тому можуть на простому етапі затриматися на 10-15 хвилин.

Квест-кімнати не мають вікових обмежень для учасників, зазначають фахівці сучасних розваг (вартість розваги - 200-300 грн. на команду в залежності від години та дня неділі)

- До нас заїжджали молоді люди з візком. Поки батьки грали, маля спало. Були команди дітей віком 8-10 років, також в одній команді грали діти з батьками, батькам було по 72 роки, - продовжує співрозмовник. – Але основна наша аудиторія – це молоді люди віком 18-30 років.

Охочим спробувати свої сили в квест-кімнатах потрібно заздалегідь забронювати час гри на сайті exitgame.com.ua. Вибираєте квест, дату, час, заповнюєте форму з вказанням адреси електронної пошти, куди і приходить підтвердження, з привітанням, що ви забронювали квест. Для постійних відвідувачів у різних містах передбачена система лояльності.

- Ми будемо видавати ключі-сувеніри, в кожного міста буде ключ певного кольору. Він даватиме можливість на знижку. Можна буде збирати ключі в різних містах – Києві, Харкові, Одесі, Тернополі і скористатися знижкою в своєму місті. Також вже сьогодні можна придбати подарунковий сертифікат, який завжди буде приємною несподіванкою для отримувача цього сертифіката.

Наша адреса: м. Тернопіль, вул. Миру,8, тел. 067 350 59 56, сайт: exitgame.com.ua.

Безымянный

Безымянный

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#квести #ігрові кімнати в Тернополі
live comments feed...