• Головна
  • У Тернополі незрячі та слабозорі учні 1 вересня святкували з грузинським гуртом «Даймондс»
12:06, 5 вересня 2011 р.

У Тернополі незрячі та слабозорі учні 1 вересня святкували з грузинським гуртом «Даймондс»

В єдиному на Тернопіллі закладі для сліпих та слабозорих відбулося свято Першого дзвоника.  Як інформує прес-служба міської ради, вже четвертий десяток років Тернопільський навчально-консультаційний пункт для сліпих та слабозорих, що в Березовиці, працює з учбово-виробничим підприємством УТОСу. Вікова категорія учнів тут необмежена – навчають як дітей, так і дорослих, які приходять сюди, щоб читати шрифтом Брайля та займатися за комп’ютерами, обладнаними спеціально для незрячих.

На свято у заклад завітали люди, які багато років допомагають сліпим та слабозорим. Вони привезли подарунки учням, привітали їх з початком навчального року. В знак вдячності керівництво закладу вручило їм власноруч виготовлені на подарованому кольоровому принтері подяки.

Від імені міського голови учнів спеціалізованого закладу з Першим дзвоником привітав Леонід Бицюра.

«Найгірша вада нашого суспільства сьогодні – це байдужість. Ми живемо в такий час, коли слова втрачають свій зміст, поняття чесності, справедливості, милосердя губляться, - зазначив Леонід Бицюра. -  Взаємодія з людьми, які мають особливі потреби, визначає тих людей, котрі здатні на справжні вчинки. Звісно, жодна людина, яка б визначна вона не була, не може компенсувати основного – здоров’я. Але ми можемо своєю увагою, спілкуванням  і допомогою зігріти серця незрячих. Вітаю вас зі святом. Бажаю віри, надії, любові. Успіху вам,  постійної підтримки від людей та благословення від Бога».

В дарунок для учнів закладу заступник міського голови передав музичну апаратуру, диск пісень про Тернопіль та духовні настанови Любомира Гузара. Також для присутніх виступив відомий колектив з Грузії «Даймондс». Для незрячих, які відчувають світ через дотик і слух, мелодійне звучання високопрофесійних митців стало справжнім подарунком. Українську «Червону руту» разом з грузинським гуртом співав увесь зал.

Школа для сліпих та слабозорих тримається на небайдужих людях, додає завідуюча закладом Ганна Богатирьова. Завдяки їхнім старанням, учні навчально-консультаційного пункту мають сьогодні необхідні для навчання приладдя та техніку і сядуть за парти у новому навчальному році.

У Тернополі незрячі та слабозорі учні 1 вересня святкували з грузинським гуртом «Даймондс», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...